W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1199/20
Data 29.06.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 3051/19
Data 29.06.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 65/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 3601/16
Data 29.06.2022
Czas trwania 09:00 - 09:18
Skład Bartosz Rogowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 670/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 700/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 702/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:30 - 08:43
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 188/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 835/20
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:30 - 09:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 594/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:20 - 08:28
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 703/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:15 - 08:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 53/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:10 - 08:18
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 5/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:00 - 08:13
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 12
Sygnatura V RC 183/21
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:00 - 09:58
Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 642/21
Data 29.06.2022
Czas trwania 08:00 - 10:00
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RNs 597/22
Data 29.06.2022
Czas trwania 00:00 - 02:00
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 56/22
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 46/22
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 755/21
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 939/21
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 869/21
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI Ko 479/22
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 1430/21
Data 28.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV C 1556/21
Data 28.06.2022
Czas trwania 13:50 - 15:50
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI Ko 463/22
Data 28.06.2022
Czas trwania 13:45 - 13:58
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący