W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III K 946/19
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1358/21
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Sylwia Roszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 985/20
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 212/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 227, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 592/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1604/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1290/18
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 920/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1197/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:18
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 677/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Jarosław Błażejewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 720/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1177/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A
Sygnatura VII P 81/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 12:28
Skład Piotr Pawlak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 211/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Karol Przybysz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 721/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 779/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:03
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 467/21
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 357/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 595/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1358/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nkd 26/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 08:30 - 10:30
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1371/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 08:30 - 08:43
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1139/21
Data 03.11.2022
Czas trwania 08:30 - 09:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 332/22
Data 03.11.2022
Czas trwania 00:00 - 08:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 472/22
Data 02.11.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący