W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1671/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 381/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 12:48
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A
Sygnatura VII P 366/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Piotr Pawlak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 571/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Jarosław Błażejewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1585/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 96/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Marta Skorecka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 2101/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:48
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 1552/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 562/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Karol Przybysz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1397/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 12:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1105/20
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 12:58
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 636/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1949/21
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 12:13
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 848/21
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III K 926/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 767/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 11:00
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 748/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 10:13
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Kp 251/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 626/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 08:55 - 08:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV Co 21/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 08:50 - 10:50
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1103/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 08:40 - 08:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1693/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 08:00 - 08:58
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1825/22
Data 01 .03 .2023
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1814/22
Data 01 .03 .2023
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Sygnatura VIII GC 1493/22
Data 01 .03 .2023
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Beata Sadowska - Przewodniczący