W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 536/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 781/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 778/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 14:15 - 14:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 984/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 773/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 14:13
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1583/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 748/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 13:45 - 13:58
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 761/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 13:43
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 966/22
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II C 299/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI W 207/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 13:10 - 15:10
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 140/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 13:00 - 14:28
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 203/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 296/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 246/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 848/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 12:00 - 13:08
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 651/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:50 - 11:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 84/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Kp 225/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI W 960/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:20 - 11:58
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 1782/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:05 - 11:18
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II C 11/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:28
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 236/24
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI W 998/23
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 10:50 - 11:03
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 597/22
Data 21 .06 .2024
Czas trwania 10:45 - 11:28
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący