W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1998/16
Data 12.09.2022
Czas trwania 12:00 - 13:38
Skład Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1109/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII P 59/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Piotr Pawlak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 788/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:50 - 13:50
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 13, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 1607/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:45 - 13:45
Skład Beata Fabiańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Kp 738/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:45 - 12:08
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 786/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:40 - 11:48
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 682/19
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1145/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 168/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:30 - 12:08
Skład Ewa Grodzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 847/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:30 - 13:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 677/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 757/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:20 - 11:38
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Kop 25/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:15 - 11:43
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 793/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:00 - 11:18
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 13, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 1522/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:00 - 11:43
Skład Beata Fabiańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 967/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1638/12
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Kop 11/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:00 - 11:13
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1322/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Ewa Grodzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 768/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:40 - 10:58
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 1198/19
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 329/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 841/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 795/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:10 - 10:38
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący