W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 711/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:25 - 14:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 686/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:20 - 14:23
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 463/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1170/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:10 - 14:38
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 717/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:00 - 14:08
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 47/19
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 719/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 14:00 - 14:18
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 666/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:50 - 13:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 667/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:45 - 13:48
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 670/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:30 - 13:43
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 284/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:25 - 15:25
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 660/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:20 - 15:20
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 675/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:20 - 13:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 252/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:15 - 13:58
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1138/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:15 - 15:15
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 749/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:10 - 15:10
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 381/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:10 - 14:08
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 180/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:10 - 14:08
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 583/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:10 - 13:18
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 580/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:00 - 13:08
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 8/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 495/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 604/22
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:00 - 13:08
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 718/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 745/21
Data 28.07.2022
Czas trwania 12:55 - 13:23
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący