W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 244/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 1560/23
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 184/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1248/21
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 12:00 - 13:28
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 295/22
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 283/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 191/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:30 - 12:28
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 894/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Marta Owsianny - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 1087/23
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 156/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1516/23
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 1012/22
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 8/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 1086/23
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 1156/23
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 137/22
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:45 - 11:58
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI W 432/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nkd 78/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:30 - 11:28
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 1122/23
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 858/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:15 - 10:58
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 864/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:10 - 10:13
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 834/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:05 - 10:08
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 232/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:00
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1091/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Marta Owsianny - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 821/24
Data 17 .07 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:03
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący