E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1663/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1037/22 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:28 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 190/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1666/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 308/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Kp 64/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kop 1/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 10:28 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI K 121/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 138/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1300/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 555/22 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 631/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Marlena Jarzembkowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 78/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:50 - 11:50 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kp 96/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:48 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 28/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 687/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 146/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:18 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 1653/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 12:28 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 997/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 164/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:38 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 218/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:18 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 0.04, Toruńska 64A |
Sygnatura | VII U 615/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Piotr Pawlak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1315/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Tadeusz Górka - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 586/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 62/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |