W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV C 1659/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 122/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 726/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 539/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:45 - 11:45
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 716/19
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:45 - 10:28
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 2103/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:40 - 11:40
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 535/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:40 - 09:58
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 796/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 855/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 10:48
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 137/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Marta Skorecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 833/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Ns 340/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 269/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 11:28
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 368/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 12:28
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV Ns 54/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Sonia Siuchnińska-Gumańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 444/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:20 - 11:58
Skład Piotr Wiśniewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 1032/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:15 - 09:28
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 287/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:15 - 09:43
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 194/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:10 - 11:08
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 1039/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Wojciech Przygoda - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1090/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 342/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:38
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 547/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 102/17
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Przemysław Rauchut - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 731/21
Data 15.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00