E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 204/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 452/22 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 350/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 2174/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 2149/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:20 - 14:28 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 21/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:05 - 16:05 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 330/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 400/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:03 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nkd 232/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Marlena Jarzembkowska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kp 4/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:18 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 570/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 399/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:50 - 13:58 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 242/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 13:48 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 329/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 13:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 426/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 15:45 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Kop 10/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 13:43 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 357/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:35 - 13:38 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1290/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 313/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:33 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 152/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:28 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 933/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 259/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 311/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:20 - 13:28 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1342/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:15 - 13:28 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 295/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:15 - 15:15 |
Skład |
Tadeusz Górka - Przewodniczący |