W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 2009/20
Data 22.06.2022
Czas trwania 09:00 - 12:58
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 389/20
Data 22.06.2022
Czas trwania 09:00 - 11:43
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nkd 306/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1337/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Wiktor Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 166/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 09:00 - 11:43
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 1080/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 678/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1749/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 08:40 - 08:58
Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 986/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 649/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 08:00 - 08:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 865/20
Data 22.06.2022
Czas trwania 08:00 - 11:48
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 36/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 423/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII U 103/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 86/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 155/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 664/21
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 12/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI Ko 426/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:10 - 14:13
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 159/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII U 128/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 12
Sygnatura V RC 17/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 20/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 620/21
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Marta Skorecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 86/22
Data 21.06.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący