W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 255/24
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 12:10 - 14:10
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 76/24
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:08
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 308/24
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 09:50 - 11:50
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 282/23
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 09:40 - 09:48
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 530/23
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Adam Makowski - Ławnik
Agnieszka Jaromin - Ławnik
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 477/21
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 960/23
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:38
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII Po 7/23
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Adam Makowski - Ławnik
Agnieszka Jaromin - Ławnik
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1197/21
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 08:30 - 10:30
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 498/23
Data 29 .03 .2024
Czas trwania 08:00 - 08:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 1847/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1143/21
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 53/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:40 - 15:40
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1858/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 62/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30