W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 793/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nkd 311/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Marzena Kalocińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 397/16
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1623/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:48
Skład Andrzej Szarzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 128, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 669/19
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 2018/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:45 - 11:58
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1131/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 2003/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:43
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII U 374/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII U 471/22
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XII Wydział Cywilny
Sygnatura XII Co 3321/15
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Sulima - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1302/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 3/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Mariola Jakubowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1531/23
Data 12 .01 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Andrzej Szarzyński - Przewodniczący