W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1439/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:38
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 61/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:15 - 12:15
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 875/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:15 - 10:28
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 152/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:15 - 10:28
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 594/21
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:15 - 10:58
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 241/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:10 - 10:13
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 237/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:08
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 3002/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Marcin Kawecki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 401/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1007/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 141/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:13
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1006/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 651/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 402/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Sygnatura IX K 9/21
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący