W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1277/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:30 - 10:13
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 52/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:30 - 09:58
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 588/22
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:20 - 11:20
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 41/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:15 - 12:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 937/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:10 - 11:10
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1306/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 72/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Tadeusz Górka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 168/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:08
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 178/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 352/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:18
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 2015/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1836/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:28
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 937/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 606/18
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Jarosław Błażejewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 1014/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący