W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 12/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 981/20
Data 18.07.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 245/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 261/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 37/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1268/21
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 451/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 758/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III W 290/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 102/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 527/22
Data 18.07.2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 148/21
Data 18.07.2022
Czas trwania 08:00 - 08:43
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 45/20
Data 18.07.2022
Czas trwania 08:00 - 08:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 256/21
Data 15.07.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 1723/21
Data 15.07.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 69/22
Data 15.07.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 976/20
Data 15.07.2022
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 3051/19
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:40 - 15:40
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 659/22
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:30 - 13:38
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 719/22
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 3799/19
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1680/20
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Joanna Lach-Szymańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 306/22
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:10 - 15:10
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1463/21
Data 15.07.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1789/20
Data 15.07.2022
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący