E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1012/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 186/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 643/21 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kp 294/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:43 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 77/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:50 - 11:48 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 923/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:50 - 11:08 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1187/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:13 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 238/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:28 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 412/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 12:45 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 736/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1222/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 270/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1288/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 126/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 10:48 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 208T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 678/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 12:18 |
Skład |
Agnieszka Podemska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 200/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:58 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1023/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 991/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1627/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:28 |
Skład |
Marta Owsianny - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1984/20 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 13:28 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 100/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 39/20 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 226/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1521/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 410/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |