W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 56/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 930/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Co 157/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:10 - 09:28
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1216/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Tadeusz Górka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 580/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 556/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 549/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1841/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Wiktor Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 742/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 3808/19
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 964/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 12:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 764/20
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 44/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 985/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 3457/19
Data 16.09.2022
Czas trwania 09:00 - 12:28
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1013/20
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:55 - 08:58
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Co 10/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:50 - 09:08
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 936/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:40 - 08:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 33/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:30 - 10:30
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 935/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:20 - 08:38
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nkd 134/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:00 - 10:00
Skład Marzena Kalocińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 662/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:00 - 08:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 117/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 08:00 - 09:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RNs 1112/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 00:00 - 02:00
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 222/22
Data 15.09.2022
Czas trwania 15:00 - 17:00
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący