W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 298/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 562/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 927/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 13:13
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 39/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1533/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 13:43
Skład Beata Sadowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 731/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 200/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1550/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 504/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:40 - 13:28
Skład Bartosz Rogowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 667/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 647/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1126/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 12/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 873/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 70/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 13:58
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 270/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 13:13
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III W 375/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:30 - 13:43
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 190/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:20 - 12:28
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV Gzd 65/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:15 - 13:18
Skład Roman Krzysztof Wiśniewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Sygnatura IV K 498/15
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1880/20
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 157/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:00 - 13:58
Skład Kinga Mańkowska-Czepnik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 47/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Marta Owsianny - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XII Wydział Cywilny
Sygnatura XII Co 838/22
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Barbara Dudzik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1922/21
Data 22.06.2022
Czas trwania 12:00 - 12:38
Skład Bartosz Rogowski - Przewodniczący