W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1041/21
Data 19.09.2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 750/22
Data 19.09.2022
Czas trwania 08:20 - 10:20
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 321/22
Data 19.09.2022
Czas trwania 08:00 - 09:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 392/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 15:00 - 17:00
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 760/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:50 - 16:50
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 517/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:40 - 14:48
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 739/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 69/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 674/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:20 - 14:28
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1002/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 740/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1010/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 983/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1005/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:40 - 14:08
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 872/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RNs 835/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Marzena Kalocińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 62/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 551/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:30 - 14:38
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 435/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:30 - 14:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 499/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:20 - 13:38
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 470/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 482/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1221/21
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 807/22
Data 16.09.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 3566/13
Data 16.09.2022
Czas trwania 12:50 - 13:18
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący