E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 676/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 652/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 12:18 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1209/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:58 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 41/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:58 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 125/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI W 224/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 227/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Magdalena Barańska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 683/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 13:28 |
Skład |
Maciej Zarzycki - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 592/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 850/19 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:28 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1517/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 157/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Kp 119/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1102/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:43 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 335/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 11:40 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 746/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 11:58 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 884/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 10:28 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV Ko 743/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 488/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:43 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 342/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 21/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 402/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:18 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 1008/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:13 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1011/20 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 12:13 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 24/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:13 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |