W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1152/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 74/22
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 09:00 - 10:13
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1829/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 08:50 - 10:28
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Kp 58/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 1356/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 08:30 - 09:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 581/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 08:00 - 08:58
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 282/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 08:00 - 09:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 107, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 2014/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1817/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1835/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:20 - 14:28
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Sygnatura IX K 530/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 1714/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1845/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:15 - 14:18
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 829/21
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 101/24
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:05 - 16:05
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 85/24
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 14:03
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 419/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 107, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 540/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 820/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 17/24
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Kp 589/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 14:13
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1144/23
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 83/24
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 13:55 - 13:58
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 81/24
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 13:50 - 13:53
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 252/24
Data 27 .03 .2024
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący