E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1136/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 13:48 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII Uo 63/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1940/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:18 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 277/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1427/21 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Marlena Jarzembkowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Ko 225/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IX Ko 296/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII Uo 56/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1894/22 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:28 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 156/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1693/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 765/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 12:45 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 45/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:58 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 16/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 205/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:28 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 548/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 1169/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 12:20 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 663/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 12:18 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1916/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Joanna Jankowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 200/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII U 171/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 172/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 468/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:58 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 197/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:50 - 11:50 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 213/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Joanna Jankowska - Przewodniczący |