W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1162/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 851/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Sygnatura II Ns 1250/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1646/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Joanna Jankowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 714/09
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 13:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 577/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1275/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 12:43
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 2616/19
Data 12.09.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 306/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1182/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:45 - 09:58
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 672/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:45 - 09:58
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 391/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:45 - 09:48
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 599/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:40 - 09:43
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 108/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:40 - 10:58
Skład Ewa Grodzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 189/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 948/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:30 - 09:38
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 920/20
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:30 - 10:08
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 216T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 947/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:20 - 09:28
Skład Dariusz Fiutak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 386/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:15 - 11:58
Skład Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 1190/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:15 - 10:58
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 287/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:38
Skład Ewa Grodzka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1154/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 150/22
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1193/21
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:43
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 397/16
Data 12.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący