E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2.22, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1593/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Mariola Jakubowska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1835/22 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:13 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 2024/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:43 |
Skład |
Sulima - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II C 198/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 11:28 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 378/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 184/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:28 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII C 27/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Sulima - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 909/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Co 42/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:08 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 282/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:58 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 201/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 674/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:58 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 1973/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2.22, Toruńska 64a |
Sygnatura | I Ns 570/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Mariola Jakubowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 278/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:28 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nkd 348/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:58 |
Skład |
Marzena Kalocińska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 680/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:58 |
Skład |
Marzena Kalocińska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1639/22 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 13:28 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 393/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:28 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 339/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:28 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 200/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 217/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 64/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2.22, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1612/22 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Mariola Jakubowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I Ns 284/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Agnieszka Marszałek - Przewodniczący |