W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1368/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 299/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 366/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:43
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1113/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Marta Skorecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RNs 814/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 459/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:28
Skład Jarosław Błażejewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV C 1792/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 13:28
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A
Sygnatura VII P 40/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Piotr Pawlak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 173/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Sonia Siuchnińska-Gumańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 1157/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 530/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 671/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 47/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nkd 56/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Kp 656/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 503/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Jarosław Błażejewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 392/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1481/20
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:40 - 08:58
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 66/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:30 - 10:30
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 391/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 957/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:30 - 09:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 370/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:00 - 13:28
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 83/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:00 - 09:58
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 318/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 08:00 - 08:58
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1731/20
Data 21.09.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący