W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 1479/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 12:00 - 13:28
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 15/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 638/21
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:45 - 12:28
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1446/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:40 - 13:40
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 624/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:30 - 11:43
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 1026/21
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:30 - 11:43
Skład Karol Przybysz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III K 1019/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:15 - 13:15
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1695/18
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:10 - 11:38
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A
Sygnatura VII P 418/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Piotr Pawlak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 352/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:00 - 12:48
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1420/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:00 - 12:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1969/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 314/21
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1395/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 4/23
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:30 - 11:08
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 1628/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:30 - 11:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 563/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 1103/22
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI Ko 49/23
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:20 - 12:20
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI Ko 60/23
Data 02 .03 .2023
Czas trwania 10:15 - 12:15
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący