E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 687/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV W 1098/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 11:10 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 241/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 10:28 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV Ko 296/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 26/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1134/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Marlena Jarzembkowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 2/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 2/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1092/19 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RC 557/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Marlena Jarzembkowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1134/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 618/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:18 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 688/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 09:28 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kp 149/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 25/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 10:28 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 78/24 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 10:28 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 193/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 09:08 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 602/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 09:08 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1405/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:20 - 08:48 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 814/23 |
Data | 29 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:15 - 08:58 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |