W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1878/22
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:28
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 34/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:13
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1022/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 590/22
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 43/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:38
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 1795/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 12:45 - 13:58
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1571/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 12:40 - 13:28
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 368/22
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 12:15 - 13:13
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 104/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 311/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 1783/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Aleksandra Redyk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 1050/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:45 - 13:45
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 19/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Marcin Kawecki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1073/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 11, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 51/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Marcin Kawecki - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 398/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 74/24
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:00 - 12:58
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1671/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 61/22
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 11:00 - 12:13
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Sygnatura IV K 150/23
Data 28 .03 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Michał Lipiński - Przewodniczący