E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 1199/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 59/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 681/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 767/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:28 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1595/22 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 13:28 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 527/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:58 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 566/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:58 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV C 398/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Monika Maćkowiak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 692/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:58 |
Skład |
Alicja Ornowska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 526/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 11:38 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 570/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 12:43 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kp 5/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 11:38 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI Nkd 583/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 292/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:28 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 472/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:18 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 762/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:43 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II C 80/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Łukasz Szempliński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1910/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:18 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III K 62/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Karol Przybysz - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11, Toruńska 64A |
Sygnatura | II Ns 1438/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:58 |
Skład |
Sonia Sieradzka - Przewodniczący |