W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 163/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:10 - 10:28
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1669/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:10 - 10:18
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 13T, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 2749/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Barbara Dudzik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 514/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 770/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 12:43
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 528/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Andrzej Szarzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1296/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Wiktor Napierała - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1670/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:08
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 234/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Kinga Mańkowska-Czepnik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1804/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GNs 2/17
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Beata Sadowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI Ko 1380/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:08
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 1181/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:13
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 728/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Karol Przybysz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1544/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 479/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Wiktor Napierała - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 1132/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 766/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 09:45 - 11:13
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1040/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 09:40 - 09:58
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 251/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący