E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 140/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 467/22 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:38 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 997/22 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 14:13 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Ko 550/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:55 - 12:55 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Ko 555/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:50 - 12:50 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II C 467/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 10:58 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 118/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:13 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 56/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:40 - 10:58 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 237/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Ko 537/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II C 235/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:43 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 339/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.27, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 445/20 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 102/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 104/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:38 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 86/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 365/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Beata Fabiańska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1034/22 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:58 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kp 133/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1397/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:28 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |