E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 146/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:18 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 1653/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 12:28 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 997/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 164/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:38 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 218/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:18 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 0.04, Toruńska 64A |
Sygnatura | VII U 615/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Piotr Pawlak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1315/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Tadeusz Górka - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 586/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Przemysław Kociński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 62/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 1067/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 12:58 |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 143/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 696/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 12:58 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący Dorota Woźniakowska - Ławnik Jolanta Pawlikowska-Cichy - Ławnik |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1416/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:28 |
Skład |
Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 59/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:28 |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 87/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1021/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 398/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 134/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Tadeusz Górka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1617/23 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:45 - 10:28 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 5/24 |
Data | 22 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:45 - 08:58 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |