W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 942/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:15 - 13:43
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 294/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:10 - 12:58
Skład Andrzej Szarzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 909/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:05 - 12:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1762/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 855/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 13:58
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 821/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 210/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Wiktor Napierała - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 646/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Beata Sadowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1467/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1270/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 535/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 911/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:03
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 772/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:13
Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 578/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Karol Przybysz - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 521/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 11:30 - 12:08
Skład Andrzej Szarzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 609/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Paweł Biziak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 616/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III K 103/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 795/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 11:15 - 13:58
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1300/21
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący