W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 174/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:30 - 11:58
Skład Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 482/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:30 - 11:13
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 372/19
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:20 - 12:20
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1055/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:15 - 12:28
Skład Agnieszka Miler-Kłosińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 221/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:18
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 637/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1938/21
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1268/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:13
Skład Agnieszka Miler-Kłosińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 922/21
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Monika Maćkowiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 17/21
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:38
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XII Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 13T, Toruńska 64A
Sygnatura XII Co 240/20
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 12:43
Skład Beata Fabiańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 525/21
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1172/20
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Agnieszka Marszałek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 8/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RC 122/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 58/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 12:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1050/21
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 586/20
Data 25.10.2022
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RC 59/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 09:45 - 11:45
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 98/22
Data 25.10.2022
Czas trwania 09:45 - 10:28
Skład Grzegorz Zieliński - Przewodniczący