E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 681/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 95/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1701/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 12:58 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 160/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 13:15 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 134/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:43 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 835/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 12:13 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RNs 664/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 656/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 196/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Karol Przybysz - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 129/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 430/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 664/21 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:58 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 2017/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:58 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 961/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:13 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kop 5/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:13 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |