E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 536/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 182/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 14:13 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 2061/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 1314/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 14:28 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący Agnieszka Chojnacka - Ławnik Wiesława Skorupka - Ławnik |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 76/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 1184/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III W 472/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 892/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 14:43 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1886/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:50 - 12:58 |
Skład |
Beata Sadowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 523/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 13:28 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 210/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 569/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 13:13 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1047/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI K 455/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 3457/19 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Agnieszka Płocha - Przewodniczący |