E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 215T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 9/21 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 188/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Karol Przybysz - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 245/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 88/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 512/19 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:43 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 367/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Marta Owsianny - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1676/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 10/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:58 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 554/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 202/19 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1045/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RC 345/21 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:55 - 11:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 136/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 11:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1935/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący Agnieszka Chojnacka - Ławnik Wiesława Skorupka - Ławnik |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RCo 37/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:53 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |