E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 276/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:38 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1118/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 46/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:13 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 736/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 834/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1302/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 12:28 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 612/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 1604/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1587/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:13 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1534/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 851/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1767/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:25 - 09:28 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 98/24 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:28 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 748/22 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Sygnatura | VIII GC 1284/23 |
Data | 08 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 11:10 |
Skład |
Beata Sadowska - Przewodniczący |