E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 291/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 286/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:00 - 08:28 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 68/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:00 - 08:58 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 276/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 531/22 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kop 5/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 394/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 1645/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:20 - 14:28 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 518/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 619/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:10 - 16:10 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI W 351/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:05 - 16:05 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI RNs 1604/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 849/12 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 489/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 570/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:28 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |