E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 437/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1853/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:28 |
Skład |
Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 1221/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 366/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Sonia Suchnińska-Gumańska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1721/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV Ns 301/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 385/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 983/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 467/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 343/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Kp 199/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 10:50 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 325/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:45 - 09:18 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 998/22 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:40 - 08:58 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 204/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 526/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |