E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 0.04, Toruńska 64A |
Sygnatura | VII P 691/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Piotr Pawlak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III W 989/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Karol Przybysz - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 90/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:58 |
Skład |
Marzena Kalocińska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1569/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nkd 44/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Sonia Suchnińska-Gumańska - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 422/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Beata Fabiańska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 677/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 560/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:58 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 229/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:55 - 11:03 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 385/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:13 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 230/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 10:53 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 77/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:40 - 10:58 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 193/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:40 - 10:58 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII U 66/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:28 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący Maria Sadoch - Ławnik Katarzyna Waszak - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.23, Toruńska 64 |
Sygnatura | I C 394/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:30 |
Skład |
Paweł Kociałkowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Kp 151/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:38 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 235/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 2058/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 12:43 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 525/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 13:58 |
Skład |
Michał Minkiewicz - Przewodniczący Andrzej Jankowski - Ławnik Monika Klimczewska - Ławnik |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 363/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 10:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 424/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 10:28 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1571/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:20 - 11:08 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 425/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:18 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 224/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:43 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1240/21 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 11:28 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |