E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 200/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 425/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 298/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Marzena Kalocińska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1594/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 899/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 46/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:58 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 90/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Sonia Suchnińska-Gumańska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 446/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:38 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 424/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:50 - 13:18 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 269/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 13:13 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1493/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 13:13 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 3009/21 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 14:45 |
Skład |
Beata Fabiańska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 82/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 13:28 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1287/21 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 13:28 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII U 146/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący Maria Sadoch - Ławnik Katarzyna Waszak - Ławnik |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 181/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:48 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 157/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RC 7/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:58 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV Ns 251/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:48 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RC 551/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 12:28 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 102/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 12:58 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 96/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Kp 67/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:28 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 962/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 14:15 |
Skład |
Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1159/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:43 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |