E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1714/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:45 - 16:45 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 518/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 119/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:20 - 16:20 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 209/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1283/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:10 - 16:10 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 493/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Michał Minkiewicz - Przewodniczący Andrzej Jankowski - Ławnik Monika Klimczewska - Ławnik |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 105/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:43 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 182/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1431/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:50 - 14:18 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1834/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:50 - 14:08 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 125/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 13:48 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 438/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 14:13 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 142/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 13:43 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 904/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1125/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 69/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 14:48 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 531/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Marzena Kalocińska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1785/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 308/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:38 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 84/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:28 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 111/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:20 - 13:38 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 413/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:15 - 15:15 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 434/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:15 - 13:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 170/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 228/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |