E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 835/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:10 - 11:58 |
Skład |
Marta Skorecka - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 606/18 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Jarosław Błażejewski - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII Po 128/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący Maria Sadoch - Ławnik Katarzyna Waszak - Ławnik |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.23, Toruńska 64 |
Sygnatura | I C 371/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Paweł Kociałkowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 128, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 546/17 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 341/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 249/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 734/20 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:28 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1424/21 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:08 |
Skład |
Marta Skorecka - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XII Co 1903/21 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Beata Fabiańska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 123/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:58 |
Skład |
Jarosław Błażejewski - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 688/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 10:38 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 453/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:58 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII U 655/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący Maria Sadoch - Ławnik Katarzyna Waszak - Ławnik |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1008/22 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 108/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Aneta Marciniak - Przewodniczący Maria Sadoch - Ławnik Katarzyna Waszak - Ławnik |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1489/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 12:28 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 975/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:38 |
Skład |
Jarosław Błażejewski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.23, Toruńska 64 |
Sygnatura | I Ns 303/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:58 |
Skład |
Paweł Kociałkowski - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 67/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:38 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1703/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 10:28 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1270/21 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 10:58 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 381/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 09:18 |
Skład |
Jarosław Błażejewski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 383/24 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:08 |
Skład |
Jarosław Błażejewski - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1206/23 |
Data | 16 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |