E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 418/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:48 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 208T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 592/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:58 |
Skład |
Agnieszka Podemska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 702/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 132/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 279/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:43 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 21/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nkd 62/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 243/16 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 813/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 339/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III W 1199/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:43 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 1636/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:43 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 34/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:18 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1837/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 12:28 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 8/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:25 - 11:25 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 436/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:28 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 262/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:28 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.23, Toruńska 64 |
Sygnatura | I C 1338/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 12:28 |
Skład |
Agnieszka Płocha - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 1635/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:28 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 86/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 10:43 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |