E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 1376/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 11:10 |
Skład |
Agnieszka Płocha - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Kp 131/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 09:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1337/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:10 - 12:58 |
Skład |
Beata Sadowska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 2078/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 27/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 314/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1203/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 181/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 251/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:18 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 432/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 351/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:23 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 210/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 613/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 68/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1396/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Marta Owsianny - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II C 428/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 461/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:13 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 139/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:08 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1426/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 12:38 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1439/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |