E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1295/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 109/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 13:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1958/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:28 |
Skład |
Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 307/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 755/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 8/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1878/22 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 311/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 94/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:13 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 313/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:58 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Kp 165/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:50 - 11:58 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I Ns 39/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:50 - 12:38 |
Skład |
Piotr Wiśniewski - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII Uo 66/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 13:45 |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1584/22 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 12:38 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 1116/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 13:40 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |