E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 402/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 14:13 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I Ns 84/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:18 |
Skład |
Piotr Wiśniewski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 604/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 690/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:58 |
Skład |
Sonia Suchnińska-Gumańska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV C 1171/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 199/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 13:13 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1766/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:40 - 13:18 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I Ns 101/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:40 - 12:58 |
Skład |
Piotr Wiśniewski - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RC 660/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:40 - 14:40 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 219/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:28 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1142/22 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 290/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:28 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 922/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 579/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 78/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:28 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |