E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1329/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 73/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:28 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III Ko 355/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:48 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1709/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Marta Owsianny - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 58/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 553/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:48 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1006/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:58 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Ko 417/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III Ko 365/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:38 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 165/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:28 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV Co 78/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:43 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 83/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 479/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 12:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 705/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 11:58 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 185/19 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 15/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 185/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 391/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 450/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Magdalena Barańska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1012/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |