W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 407/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Kop 24/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 14:20 - 16:20
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI Ko 846/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 165/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 89/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Andrzej Szarzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II C 677/23
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Marta Skorecka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 95/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 13:50 - 14:18
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 364/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 13:45 - 13:58
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 246/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 13:40 - 13:48
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 236/24
Data 26 .08 .2024
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący