W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1785/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 15:00 - 17:00
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 468/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 205/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 757/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 302/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:50 - 15:50
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Ko 213/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:45 - 13:48
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 530/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 198/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:25 - 13:58
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1355/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:10 - 13:23
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 250/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:00 - 15:00
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 633/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1080/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 13:00 - 14:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1379/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:50 - 12:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1227/21
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:45 - 14:45
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1782/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:40 - 13:08
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 616/21
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 491/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Michał Lipiński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 831/23
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:30 - 12:48
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1072/22
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:15 - 14:15
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 25/24
Data 17 .05 .2024
Czas trwania 12:10 - 12:58
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący