W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 173/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 2081/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:13
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy ul. Toruńska 64A Sala 11T, Toruńska 64A
Sygnatura II Ns 1762/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Sonia Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 804/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Mariola Jakubowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCo 3569/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1240/22
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:50 - 10:58
Skład Mariola Jakubowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 1010/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:50 - 11:28
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 770/22
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:45 - 12:28
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 181/24
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 1074/22
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:08
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy ul. Toruńska 64A Sala 11T, Toruńska 64A
Sygnatura II Ns 1054/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Sonia Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 24/22
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:30 - 12:28
Skład Sonia Siuchnińska-Gumańska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1656/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:30 - 10:48
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 284/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:01 - 13:51
Skład Agnieszka Marszałek - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 273/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 11:28
Skład Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 637/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 826/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy ul. Toruńska 64A Sala 11T, Toruńska 64A
Sygnatura II Ns 1538/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:28
Skład Sonia Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 227, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1023/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1901/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 748/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:48
Skład Mariola Jakubowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 324/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Martyna Plata - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 713/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 218/22
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 10:00 - 10:43
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 161/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 09:45 - 11:45
Skład Agnieszka Miler-Kłosińska - Przewodniczący