E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 779/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Maciej Zarzycki - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1267/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1267/21 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 13:18 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 317/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:38 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1518/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1539/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 12:58 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI Nsm 371/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 75/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:43 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 815/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:28 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 676/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 12:58 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 194/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III W 477/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RC 589/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:00 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1842/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:38 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 70/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 14/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:45 - 11:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 660/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:45 - 08:58 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 666/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:43 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 126/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 09:28 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 284/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 09:28 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI RNs 1145/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 10:30 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 1951/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:20 - 08:28 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 112/24 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:10 - 08:18 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI RC 112/23 |
Data | 05 .06 .2024 |
Czas trwania | 08:00 - 10:00 |
Skład |
Joanna Kurek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 573/24 |
Data | 04 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:45 - 16:45 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |