E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 747/23 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GCo 1139/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:50 - 12:58 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GCo 1246/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:48 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III K 229/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Karol Przybysz - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 446/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:08 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 3246/19 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:28 |
Skład |
Piotr Wiśniewski - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RC 18/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kop 13/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 13:20 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 629/22 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 13:20 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.23, Toruńska 64 |
Sygnatura | I Ns 152/23 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 12:58 |
Skład |
Paweł Kociałkowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kp 572/22 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 560/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 11:28 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 203/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II C 39/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Marta Skorecka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 359/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:18 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 212/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:28 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 2142/23 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:28 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RC 104/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Sonia Suchnińska-Gumańska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 235/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 12:28 |
Skład |
Aleksandra Smólska-Kreft - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 768/24 |
Data | 13 .06 .2024 |
Czas trwania | 10:40 - 12:40 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |