W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 120/22
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1042/20
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 1145/21
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 448/20
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 08:50 - 10:50
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Kp 72/22
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 581/22
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 08:30 - 10:30
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 497/22
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 107, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 1235/22
Data 22 .12 .2022
Czas trwania 08:00 - 09:28
Skład Wojciech Przygoda - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 346/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 68/22
Data 21 .12 .2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący