E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1135/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 11:58 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII U 67/24 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 320/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.37, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 727/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Maciej Zarzycki - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1400/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:28 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 516/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 12:18 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13T, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 1644/22 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Anna Rochnowska-Kucińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 947/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:28 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 1145/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 379/23 |
Data | 20 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:58 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |